Home / Balkon Dekorasyon / Yaz İçin Balkon Dekorasyonu

Yaz İçin Balkon Dekorasyonu

Bahar geldi geçti, çiçekler doğada kendilerine ayrılan yer için görevini üstlendi ve yaz aylarının gelmesiyle de tüm temalar, renkler ve dekor ürünleri, çiçekler üzerinden işlenmeye başlandı. Balkonlar, teraslar, bahçeler, salonlar, kıyafetler ve bir çok şey çiçek temasını içinde barındırdı. Size olduğu gibi balkonunuza da yaz gelsin istiyorsanız Yaz İçin Balkon Dekorasyonu yazımızı sizin için derledik.

Yeşil Alan Meydana Getirin

Yeşil bir alan; tatile gidemeyenler için en doğru çözüm olarak gözüküyor. Balkonlarda renk renk çiçekler görmemiz mümkün. Siz de balkonunuza farklı renklerde çiçekler yerleştirerek evinizin bu alanını yazın dinlenme köşesi olarak değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz yapay çimlerden de faydalanabilirsiniz.

Ahşap Mobilya Tercih Edin

Yeşillikler içinde huzur bulmak, bitkilerin verdiği pozitif enerji ile kendini daha canlı ve mutlu hissetmek isteyenler; balkonlarının farklı köşelerine, farklı boyutlardaki çiçekli saksılardan kullanabilir, istediği çiçeği tercih ederek balkonlarına canlılık katabilirler. Denize bakan balkonlarınız için yuvarlak ahşap mobilyadan masalar ideal olacaktır.

Rahatınıza düşkünseniz ve balkonunuz geniş bir alana sahip ise rahat koltuk ve kanepeler ile rahat yaz akşamları geçirmeniz çok olasıdır.

Gün içinde çok yoğun oluyor ve bu sebeple denize gidemiyor ama bir yandan da bronzlaşmak istiyorsanız geniş balkonunuza koyacağınız minderli şezlonglar size büyük rahatlık sağlayacaktır. Aynı renk tonlarına ait masa ve sandalyeler ile sabah kahvaltılarınız da harika olacaktır.

Yaz ayları için balkon, tıpkı bir oda gibi kullanılmaktadır. Balkonlarınızı karşılıklı iki berjer ve orta sehpa ile dekore ederek farklı bir balkon konseptine sahip olabilirsiniz.

About iga

Check Also

Kapalı Balkon Dizaynı

Bu yazımızda sizlere sunacağımız kapalı balkon dizaynı tavsiyeleriyle beraber balkon keyiflerinizin daha uzun soluklu olmasını amaçlıyoruz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.