Home / Balkon Dekorasyon / Balkonda Kullanılabilecek Portatif Eşyalar

Balkonda Kullanılabilecek Portatif Eşyalar

Bu yazımız sayesinde yazın balkonda kullanılabilecek portatif eşyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Özellikle yaz mevsiminde vazgeçilmez yaşam alanlarımız olan balkonları daha cazip hale getirebilecek portatif eşyalar nelerdir gelin birlikte inceleyelim.

1- Asma Masalar

Asma masalar balkonlar için konfor sunan eşyalardır. Dilediğiniz zaman kaldırıp alan olarak da balkonunuzu genişletebilirsiniz.

2- Ayaklı Saksılıklar

Balkonların vazgeçilmezi çiçekler için, çeşitli saksılıklar mevcuttur. Ayaklı saksılıklar hem taşınabilir olması hem de dekoratif anlamda şık bir görüntü sunması ile çokça tercih edilmektedir.

3- Katlanabilir Yataklar

Katlanabilir yataklar ile balkonlarda aradığınız huzurlu ortamı yakalayacağınıza şüphemiz yok. Dilerseniz koltuk olarak kullanabileceğiniz bu yataklar portatiflik sağlaması ile balkon dekorasyonuna uygun tercihler olacaktır.

4- Katlanabilir Balkon Masası Setleri

Hem minimal hem de kullanışlılık sunması ile bir diğer balkon dekorasyonu tavsiyesi de katlanabilir balkon masası setleridir.

5-Ivır Zıvır Toparlayıcılar

Ivır zıvırlarınızı, gazetelerinizi, kitaplarınızı içine atabileceğiniz duvar sepetleri dağınıklıklarınızı toparlamak adına kolaylık sağlayacak balkon eşyaları olarak karşımıza çıkmaktadır.

6- Korkuluk Sehpaları

Balkon demirliklerine dilediğiniz zaman takıp çıkarabileceğiniz korkuluk sehpaları akşam yemekleri için size çok yardımcı olacağa benziyor.

7-Tasarım Saksılar

Balkon demirlerine rahatça takıp çıkartabileceğiniz saksılar portatiflik açısından şık bir görüntü sunmasıyla çokça tercih edilir.

8- Saksı Panelleri

Saksı Panelleri çiçeklerinizi sergilemek amacıyla balkonlarda kullanabileceğiniz en kullanışlı dekor ürünlerindendir.

9-Balkon Demirlerine Uygun Katlanabilir Masalar

Balkon demirleri için özel olarak tasarlanmış ister ahşap ister diğer malzemelerden üretilmiş katlanabilir masalar küçük balkonlarda alan tasarrufu sağlar.

10-Çok yönlü Balkon Eşyaları

Hem sehpa hem de saksılık olarak kullanabileceğiniz balkon dekorasyonuna uygun demir ayaklı dekorasyon ürünleri olarak bilinmektedirler.

About iga

Check Also

Balkon Dizaynı Nasıl Yapılır

Bugün, konu hakkında kafasında soru işaretleri olanlar için aydınlatıcı bir yazı hazırladık: Balkon Dizaynı Nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.